Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Z3. Publicare pachet in Mon.Oficial P a 6-a +ziar national text cuprins intre 2001-3000 caractere
- Număr anunț
- DA20957141
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOMSANI JUD. PRAHOVA (CUI 2843035)
- Furnizor / câștigător
- OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 421,85 RON
- Valoare atribuită
- 421,85 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 12:11
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
421,85 RON
din 421,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro