Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pliante publicitare pentru Complexul Muzeal Măldăreşti

Număr anunț
DA20743315
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN AURELIAN SACERDOTEANU (CUI 2541240)
Furnizor / câștigător
ADRIANSO SRL (CUI 11396793)
Cod CPV
79970000-4 · Servicii de editare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.550 RON
Valoare atribuită
1.550 RON
Data publicării
29.06.2018 11:59
Termen limită
04.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.550 RON

din 1.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.