Ofertă acceptată Cumpărare directă

Campanie outdoor Turul Romaniei Chronos Consulting

Număr anunț
DA20941048
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE CICLISM (CUI 4193001)
Furnizor / câștigător
CHRONOS CONSULTING SRL (CUI RO18567262)
Cod CPV
79340000-9 · Servicii de publicitate si de comercializare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.850,27 RON
Valoare atribuită
70.850,27 RON
Data publicării
31.07.2018 12:41
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.850,27 RON

din 70.850,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.