Ofertă acceptată Cumpărare directă

Distrugator documente

Număr anunț
DA20947438
Autoritate contractantă
JUDETUL VASLUI (CUI 3394171)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
35511200-1 · Distrugatoare si fregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.417,64 RON
Valoare atribuită
2.417,64 RON
Data publicării
01.08.2018 10:48
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.417,64 RON

din 2.417,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.