Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de dirigintie de santier

Număr anunț
DA20947407
Autoritate contractantă
COMUNA SOCODOR (CUI 3519330)
Furnizor / câștigător
BAUPLANING SRL (CUI RO24779790)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare finală
500 RON
Data publicării
01.08.2018 10:47
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.