Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modelarea proceselor dinamice specifice testelor efectuate cu Tunul Taylor
- Număr anunț
- DA20934843
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- UPS PILOT ARM S.R.L. (CUI RO27190381)
- Cod CPV
- 71350000-6 · Servicii stiintifice si tehnice in inginerie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.058,82 RON
- Valoare atribuită
- 47.059 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 15:08
- Termen limită
- 05.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
47.059 RON
din 47.058,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro