Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CABLU T2X 10X16
- Număr anunț
- DA40732427
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
- Furnizor / câștigător
- ANGLO-ROM SRL (CUI 134584)
- Cod CPV
- 31320000-5 · Cabluri de distributie a curentului electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 690 RON
- Valoare atribuită
- 690 RON
- Data publicării
- 30.06.2026 13:39
- Termen limită
- 05.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.06.2026 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
690 RON
din 690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro