Ofertă acceptată Cumpărare directă

furtunuri si fitinguri industriale

Număr anunț
DA40730639
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
PROFLEX SUD SRL (CUI RO28465510)
Cod CPV
43328100-9 · Echipament hidraulic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.126,30 RON
Valoare atribuită
5.126,30 RON
Data publicării
30.06.2026 12:16
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.126,30 RON

din 5.126,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.