Atribuită Cumpărare directă

Achizitie instrumente BO cnf. ref. nr. 15931/ 23.08.2024

Număr anunț
DA36447803
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.036,52 RON
Data publicării
04.09.2024 14:32
Data finalizării
04.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.036,52 RON