Ofertă acceptată Cumpărare directă

Service stingator P6

Număr anunț
DA40728193
Autoritate contractantă
Comuna GRADISTEA (CUI 4602688)
Furnizor / câștigător
MAGICRISS S.R.L. (CUI RO14531568)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.110,72 RON
Valoare atribuită
1.110,72 RON
Data publicării
30.06.2026 10:38
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.110,72 RON

din 1.110,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.