Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Varfuri pipeta Galbene tip Gilson 0-200 ul
- Număr anunț
- DA20947124
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- ZONEMED BIOMETRIX SRL (CUI RO25638242)
- Cod CPV
- 38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64 RON
- Valoare atribuită
- 64 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 10:30
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
64 RON
din 64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro