Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE PERDELE SI DRAPERII, pentru camin militar C2 CONSTANTA

Număr anunț
DA20951631
Autoritate contractantă
R 14236177 Unitatea Militara 02132
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
39515000-5 · Perdele, draperii, baldachine si storuri textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.954,72 RON
Valoare atribuită
10.954,72 RON
Data publicării
01.08.2018 14:48
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.954,72 RON

din 10.954,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.