Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Indicator biologic Abur FIOLA cu mediu de cultura inclus B Stearothermophilus 10 x6 ( ATCC 7953 )
- Număr anunț
- DA20950253
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
- Furnizor / câștigător
- A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
- Cod CPV
- 39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 13:28
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.800 RON
din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro