Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem informatic pentru Spitalul Municipal "Dr. Aurel Tulbure" Făgăraș

Număr anunț
DA20737104
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
B2B DIGITAL SRL (CUI RO18168172)
Cod CPV
48800000-6 · Sisteme de informare si servere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115.043,08 RON
Valoare atribuită
115.043,08 RON
Data publicării
28.06.2018 15:21
Termen limită
03.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115.043,08 RON

din 115.043,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.