Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat Alizee AW12GR, 12000 BTU,, Inverter, Clasa A++, Kit instalare inclus 3 ml

Număr anunț
DA20942610
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.504,10 RON
Valoare atribuită
10.504,10 RON
Data publicării
31.07.2018 14:00
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.504,10 RON

din 10.504,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.