Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat Star-Light ACM-18FORS, Inverter, 18000 BTU, Clasa A++, Display, Alb, Kit i
- Număr anunț
- DA20942467
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.319,20 RON
- Valoare atribuită
- 18.319,20 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 13:51
- Termen limită
- 05.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.319,20 RON
din 18.319,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro