Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,3% sub estimat
Canula nazala pt oxigen / Narine / Canule nazale pentru administrare oxigen cu 2 cai Adulti
- Număr anunț
- DA40724616
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33157800-3 · Dispozitiv de administrare a oxigenului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.627,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.487,80 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 29.06.2026 15:27
- Termen limită
- 04.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 15:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.487,80 RON
din 2.627,80 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 140 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.