Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOZATOR DE APA ZASS ZWD 01 C

Număr anunț
DA20948431
Autoritate contractantă
PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
816,80 RON
Valoare atribuită
816,80 RON
Data publicării
01.08.2018 11:44
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

816,80 RON

din 816,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.