Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru lucrari de constructii

Număr anunț
DA20945488
Autoritate contractantă
COMUNA RUNCU (CUI 2541029)
Furnizor / câștigător
PROFELIS C&V SRL (CUI 16158695)
Cod CPV
44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300,78 RON
Valoare atribuită
300,78 RON
Data publicării
01.08.2018 08:58
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300,78 RON

din 300,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.