Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare a automobilelor

Număr anunț
DA36448633
Autoritate contractantă
Comuna Valcau de Jos (Primaria Valcau de Jos Jud. Salaj) (CUI 4291930)
Furnizor / câștigător
MOCAJO ROUTE S.R.L. (CUI 33171520)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.184,14 RON
Data publicării
05.09.2024 14:32
Data finalizării
06.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.184,14 RON