Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diprogenta 0,5mg/1mg/g-crema x 15 g-Organon Biosciences RO
- Număr anunț
- DA40731075
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23 RON
- Valoare atribuită
- 23 RON
- Data publicării
- 30.06.2026 12:36
- Termen limită
- 05.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.06.2026 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23 RON
din 23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro