Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie Hartmann sol perf 500ml x 10 flac

Număr anunț
DA40727415
Autoritate contractantă
Spitalul Sovata-Niraj (CUI 28605975)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33695000-8 · Toate celelalte produse neterapeutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
794 RON
Valoare atribuită
794 RON
Data publicării
30.06.2026 10:00
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

794 RON

din 794 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.