Ofertă acceptată Cumpărare directă

HIDROCORTIZON HF 100MG CT X 1FL / HYDROCORTISONUM

Număr anunț
DA40726287
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33642000-2 · Preparate hormonale sistemice, cu exceptia hormonilor sexuali (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.421 RON
Valoare atribuită
2.421 RON
Data publicării
30.06.2026 09:05
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.421 RON

din 2.421 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.