Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anxiar 1mg, Nitrazepam5mg, Rivotril 0.5mg, Adrenostazin 1,5mg/5ml, Zenra 5mg, Verospiron 50 mg
- Număr anunț
- DA40724441
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC SANGEORGIU DE PADURE (CUI 4323314)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268,25 RON
- Valoare atribuită
- 268,25 RON
- Data publicării
- 29.06.2026 15:14
- Termen limită
- 04.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.06.2026 08:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
268,25 RON
din 268,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro