Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ciprifloxacinum / Cipro Inf 2mg/ml cutie x 10 pungi din PVC plastifiat cu 2 tuburi conectoare later

Număr anunț
DA40723348
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.125,50 RON
Valoare atribuită
14.125,50 RON
Data publicării
29.06.2026 14:11
Termen limită
04.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.125,50 RON

din 14.125,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.