Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ciprifloxacinum / Cipro Inf 2mg/ml cutie x 10 pungi din PVC plastifiat cu 2 tuburi conectoare later
- Număr anunț
- DA40723317
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.883,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.883,40 RON
- Data publicării
- 29.06.2026 14:09
- Termen limită
- 04.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.06.2026 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.883,40 RON
din 1.883,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro