Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mai compactor NTC 68

Număr anunț
DA20956004
Autoritate contractantă
Compania de Apa Arad S.A. (CUI RO1683483)
Furnizor / câștigător
SIFEE UTILAJE SRL (CUI RO26704247)
Cod CPV
42121000-3 · Masini si motoare hidraulice sau pneumatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.300 RON
Valoare atribuită
8.300 RON
Data publicării
02.08.2018 11:05
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.300 RON

din 8.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.