Ofertă acceptată Cumpărare directă

aparat racire si ventilare 9000 BTU

Număr anunț
DA20944704
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MATEMATICA "SIMION STOILOW" AL ACADEMIEI ROMANE (CUI 4382523)
Furnizor / câștigător
FREON TRADING (CUI RO6639365)
Cod CPV
42500000-1 · Echipamente de racire si de ventilare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.109,28 RON
Valoare atribuită
3.109,28 RON
Data publicării
31.07.2018 17:29
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.109,28 RON

din 3.109,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.