Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Slefuitor cu banda Makita 9924DB si Slefuitor cu banda Makita 9911
- Număr anunț
- DA20956778
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL TOOLS SRL (CUI RO23614786)
- Cod CPV
- 43811000-1 · Masini de slefuit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.789 RON
- Valoare atribuită
- 1.789 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 11:52
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.789 RON
din 1.789 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro