Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet sezlonguri strand

Număr anunț
DA40726030
Autoritate contractantă
COMUNA CACICA (CUI 4441174)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39113400-1 · Sezlonguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.610,75 RON
Valoare atribuită
5.610,75 RON
Data publicării
30.06.2026 08:50
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.610,75 RON

din 5.610,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.