Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit revizie 2500h masina, inlocuit radiator clima
- Număr anunț
- DA20939835
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI RO20330054)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
- Cod CPV
- 43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.844,74 RON
- Valoare atribuită
- 5.844,74 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 11:37
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.844,74 RON
din 5.844,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro