Ofertă acceptată Cumpărare directă

COLT EXTERIOR/INTERIOR SYRANO

Număr anunț
DA20957926
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI RO5638078)
Cod CPV
44115800-7 · Accesorii interioare de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,08 RON
Valoare atribuită
10,08 RON
Data publicării
02.08.2018 12:57
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,08 RON

din 10,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.