Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie asfalt 120 m,reparatie drum balast 200m
- Număr anunț
- DA20763461
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 95 (CUI 3503805)
- Furnizor / câștigător
- TITI COMPANY SRL (CUI 695579)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.000 RON
- Valoare atribuită
- 78.000 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 12:49
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
78.000 RON
din 78.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro