Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat

SERINGA 10ML, 5ML, 2ML,20ML, 100 ML sI SERINGA INSULINA 1 ML

Număr anunț
DA20762537
Autoritate contractantă
Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.300 RON
Valoare atribuită
20.270 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
03.07.2018 12:09
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.270 RON

din 20.300 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.