Ofertă refuzată Cumpărare directă

BETON C16/20(B250) - CL

Număr anunț
DA20761514
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
REVASORT LOGISTIC SRL (CUI RO29495226)
Cod CPV
44114000-2 · Beton (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225 RON
Valoare finală
225 RON
Data publicării
03.07.2018 11:25
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.