Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII TRANSPORT PERSOANE INTERN 09.07.2018 - 10.07.2018 DUDESTII NOI - BAILE HERCULANE SI RETUR
- Număr anunț
- DA20761159
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Dudestii Noi (CUI 29144187)
- Furnizor / câștigător
- SANGO WATER CO SA (CUI 8546904)
- Cod CPV
- 60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 11:09
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro