Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAC PENTRU EXTERIOR YACHT L5305L 2.5L KOBER si BAIT TEAK 4L ROST FABRYO

Număr anunț
DA20952355
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,18 RON
Valoare atribuită
136,18 RON
Data publicării
01.08.2018 15:33
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,18 RON

din 136,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.