Ofertă acceptată
Cumpărare directă
canula aspiratie maner Yankauer tub cu conectori standard
- Număr anunț
- DA20757635
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.050 RON
- Valoare atribuită
- 3.050 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 08:24
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 09:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.050 RON
din 3.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro