Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACE CHIRURGICALE, Nr.G6, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 1.10x54MM-AE BL206N
- Număr anunț
- DA20754723
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206,15 RON
- Valoare atribuită
- 206,15 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 14:13
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 06:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
206,15 RON
din 206,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro