Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,4% sub estimat
FIRE CHIRURGICALE DIFERITE
- Număr anunț
- DA20753857
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI RO8936885)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.729,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.653,24 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2018 13:38
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.653,24 RON
din 1.729,56 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 76,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.