Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 30,4% sub estimat

300G SADU CARNE PORC

Număr anunț
DA20758454
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15131000-5 · Conserve si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.263 RON
Valoare atribuită
879 RON 30,4% sub estimat
Data publicării
03.07.2018 09:13
Termen limită
08.07.2018 17:00
Data finalizării
03.07.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

879 RON

din 1.263 RON estimat 30,4%

Adjudecat la 69,6% din estimat · economie 384 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.