Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gard de zapada pe acoperis

Număr anunț
DA20938668
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI (CUI 5902730)
Furnizor / câștigător
VITRANS SRL (CUI RO9201512)
Cod CPV
45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.952 RON
Valoare atribuită
3.952 RON
Data publicării
31.07.2018 10:45
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.952 RON

din 3.952 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.