Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachete software pentru foi de calcul
- Număr anunț
- DA20949230
- Autoritate contractantă
- SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI RO26176052)
- Furnizor / câștigător
- DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI RO24628046)
- Cod CPV
- 48991000-1 · Pachete software pentru foi de calcul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 915,13 RON
- Valoare atribuită
- 915,13 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 12:32
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
915,13 RON
din 915,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro