Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Blu-Ray Writer Extern ASUS
- Număr anunț
- DA20740085
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR (CUI RO9068280)
- Furnizor / câștigător
- PCBIT ELECTRONICS SRL (CUI RO27722683)
- Cod CPV
- 30233151-4 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare CD-uri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 907,56 RON
- Valoare atribuită
- 907,56 RON
- Data publicării
- 29.06.2018 09:38
- Termen limită
- 08.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
907,56 RON
din 907,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro