Ofertă acceptată Cumpărare directă

GTS-KIT Sistem automatizare poarta de accces auto

Număr anunț
DA20943548
Autoritate contractantă
CIRCUL METROPOLITAN BUCURESTI (CUI 4203873)
Furnizor / câștigător
GTS TELECOM SRL (CUI RO4419886)
Cod CPV
48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
31.07.2018 14:53
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.