Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,6% sub estimat

DIATRO DIL-DIFF si KONELAB CUVETTE

Număr anunț
DA20958355
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.888 RON
Valoare atribuită
5.324 RON 9,6% sub estimat
Data publicării
02.08.2018 13:20
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.324 RON

din 5.888 RON estimat 9,6%

Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 564 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.