Ofertă acceptată Cumpărare directă

CK MB - Reactiv Biochimie,Stripuri urina 10 parametri ,Reactiv coagulare-Tromboplastina

Număr anunț
DA20958042
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
611,50 RON
Valoare atribuită
611,50 RON
Data publicării
02.08.2018 13:03
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

611,50 RON

din 611,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.