Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rafturi metalice cu polite din pal LICEU OTOPENI
- Număr anunț
- DA20750492
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUS" OTOPENI (CUI 14136755)
- Furnizor / câștigător
- DECOSTIL EXPERIENCE SRL (CUI RO19243280)
- Cod CPV
- 39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.760 RON
- Valoare atribuită
- 5.760 RON
- Data publicării
- 02.07.2018 11:12
- Termen limită
- 07.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.07.2018 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.760 RON
din 5.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro