Atribuită Cumpărare directă

Butelie Acetilena 6.3 kg, OXIGEM 10,6 MC, TAXA CARBID ,TAXA LIVRARE ( REF 1208/02.09.2024)

Număr anunț
DA36450129
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
Furnizor / câștigător
AIR LIQUIDE ROMANIA SRL (CUI 12294406)
Cod CPV
24321115-9 · Acetilena (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.391 RON
Data publicării
05.09.2024 14:32
Data finalizării
05.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.391 RON