Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparare uscator Girbau ST24

Număr anunț
DA20949834
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
TILIMPEA IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 25988701)
Cod CPV
50881000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului hotelier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750 RON
Valoare atribuită
1.750 RON
Data publicării
01.08.2018 13:05
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750 RON

din 1.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.